已售
日出康城 1期 首都 班芙 (1座-左翼)低層B室
成交日期:15/07/2025
利嘉閣/集團
私人住宅

馮慶豪 SammyFung
高級經理(E-440693)
已售

4/20
成交價
$685 萬
實用面積
681呎
售 $10,053 /呎
建築面積
903呎
售 $7,586 /呎
房數
-
實用率
-
方向
-
樓齡
17年
成交日期: 15/07/2025
入伙日期
2008年11月-2026年09月
屋苑期數
共 23 期
物業座數
82 座
單位總數
24,398
步行到康城站
6 分鐘