已售
日出康城 1期 首都 琉森 (2座-左翼)30楼C室
注册编号:18060802310075
|成交日期:21/05/2018
PRN:D1138304
土地注册处
私人住宅

吳麗賢 AnnNg
客戶董事(E-445007)
已售

1/9
成交价
$746 万
实用面积
518呎
售 $14,409 /呎
建筑面积
684呎
售 $10,906 /呎
户型
-
实用率
-
朝向
-
楼龄
17年
成交日期: 21/05/2018
交房时间
2008年11月-2026年09月
小区期数
共23 期
楼栋
82 座
规划户数
24,398
步行到康城站
6 分钟