已售
日出康城 1期 首都 琉森 (2座-左翼)25楼D室
注册编号:14073000660015
|成交日期:08/07/2014
PRN:D1137996
土地注册处
私人住宅

黃俊紅 DonnaWong
客戶董事(S-683365)
成交价
$535 万
实用面积
705呎
售 $7,588 /呎
建筑面积
946呎
售 $5,655 /呎
户型
-
实用率
-
朝向
-
楼龄
17年
成交日期: 08/07/2014
交房时间
2008年11月-2026年09月
小区期数
共23 期
楼栋
82 座
规划户数
24,398
步行到康城站
6 分钟