Sold
Winner MansionFLOOR 17FLAT F
Registration Number:06669979
|Transaction Date:05/06/1996
PRN:C0456557
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

VincentLeung梁國恩
ACCOUNT DIRECTOR(S-396514)
PRICE
$1.33 M
Gross Area
413sq.ft.
Buy $3,220 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 05/06/1996
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1979-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
144
Walking toShau Kei WanStation
5 Min(s)
Address/ Area
23 Nam On Street