Sold
Winner MansionFLOOR 23FLAT C
Registration Number:20033000300047
|Transaction Date:20/03/2020
PRN:B3582124
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

VincentLeung梁國恩
ACCOUNT DIRECTOR(S-396514)
PRICE
$5 M
Saleable Area
319sq.ft.
Buy $15,693 /sq.ft.
Gross Area
387sq.ft.
Buy $12,920 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 20/03/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1979-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
144
Walking toShau Kei WanStation
5 Min(s)
Address/ Area
23 Nam On Street