Sold
Un On BuildingFLOOR 10FLAT E
Registration Number:08074447
|Transaction Date:07/04/2000
PRN:B8492694
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ClementHon韓志明
ACCOUNT DIRECTOR(E-374004)
Sold

1/1
PRICE
$938 K
Saleable Area
541sq.ft.
Buy $1,732 /sq.ft.
Building Age
59 Years
Transaction Date: 07/04/2000
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1966-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
77
Walking toCheung Sha WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
130 Camp Street