Sold
Un On BuildingFLOOR 10FLAT A
Registration Number:10112200840084
|Transaction Date:26/10/2010
PRN:A3577759
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ClementHon韓志明
ACCOUNT DIRECTOR(E-374004)
Sold

1/1
PRICE
$2.13 M
Saleable Area
605sq.ft.
Buy $3,521 /sq.ft.
Building Age
59 Years
Transaction Date: 26/10/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1966-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
77
Walking toCheung Sha WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
130 Camp Street