Sold
The CornwallFLOOR 9FLAT C
Registration Number:00559085
|Transaction Date:23/02/2004
PRN:B2467734
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

VanLiu廖嘉姿
ACCOUNT DIRECTOR(S-446130)
Sold

1/2
PRICE
$1.65 M
Gross Area
792sq.ft.
Buy $2,083 /sq.ft.
Building Age
23 Years
Transaction Date: 23/02/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2003-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
36
Walking toFanlingStation
13 Min(s)
Address/ Area
57-63 Luen Wo Road