Sold
Tai Kok Tsui BuildingFLOOR 7FLAT G
Registration Number:07648104
|Transaction Date:30/11/1998
PRN:B4092517
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

VadaWong黃彥雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-511376)
PRICE
$800 K
Saleable Area
540sq.ft.
Buy $1,481 /sq.ft.
Building Age
63 Years
Transaction Date: 30/11/1998
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1962-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
261
Walking toOlympicStation
7 Min(s)
Address/ Area
63 Oak Street