Sold
Tai Kok Tsui BuildingFLOOR 10FLAT K
Registration Number:08983173
|Transaction Date:22/07/2003
PRN:A5709622
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyWong黃家欣
ACCOUNT DIRECTOR(S-451084)
PRICE
$539.8 K
Saleable Area
494sq.ft.
Buy $1,093 /sq.ft.
Building Age
63 Years
Transaction Date: 22/07/2003
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1962-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
261
Walking toOlympicStation
7 Min(s)
Address/ Area
63 Oak Street