Sold
Sun Hing BuildingFLOOR 15FLAT 12
Registration Number:11031101050070
|Transaction Date:28/02/2011
PRN:B4076045
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ChrisLam林思朗
ACCOUNT DIRECTOR(E-322299)
PRICE
$2.98 M
Saleable Area
626sq.ft.
Buy $4,757 /sq.ft.
Building Age
60 Years
Transaction Date: 28/02/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1966-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
248
Walking toMong KokStation
3 Min(s)
Address/ Area
603-609A Nathan Road