Sold
St. Louis MansionFLOOR 16FLAT F
Registration Number:09219662
|Transaction Date:30/04/2004
PRN:A1502116
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FionaYau邱凱琪
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-306350)
PRICE
$3.1 M
Saleable Area
318sq.ft.
Buy $9,763 /sq.ft.
Gross Area
435sq.ft.
Buy $7,126 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 30/04/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
162
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
20 Macdonnell Road