Sold
Soyo SquareFLOOR 10FLAT E
Registration Number:25121601830061
|Transaction Date:25/11/2025
PRN:D6672291
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ClementHon韓志明
ACCOUNT DIRECTOR(E-374004)
PRICE
$3.69 M
Saleable Area
223sq.ft.
Buy $16,547 /sq.ft.
Building Age
< 1 Year
Transaction Date: 25/11/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
95
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
439 Castle Peak Road