Sold
SoyoFLOOR 19FLAT E
Registration Number:22120900270346
|Transaction Date:25/11/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SofiaKo高藝菲
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-625770)
Sold

1/1
PRICE
$4.33 M
Saleable Area
160sq.ft.
Buy $27,056 /sq.ft.
Building Age
2 Years
Transaction Date: 25/11/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
120
Walking toMong KokStation
5 Min(s)
Address/ Area
63 Soy Street