Sold
Southorn GardenFLOOR 13FLAT 5
Registration Number:06971894
|Transaction Date:26/02/1997
PRN:B6263001
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PattyTandon蔣麗雅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-623338)
PRICE
$3.72 M
Gross Area
667sq.ft.
Buy $5,577 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 26/02/1997
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1988-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
480
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 O'brien Road