Sold
Sincere HouseFLOOR 6FLAT 9
Registration Number:14053000840011
|Transaction Date:05/03/2014
PRN:A3286008
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ChrisLam林思朗
ACCOUNT DIRECTOR(E-322299)
Sold

1/1
PRICE
$5.38 M
Saleable Area
684sq.ft.
Buy $7,871 /sq.ft.
Building Age
62 Years
Transaction Date: 05/03/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1963-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
238
Walking toMong KokStation
2 Min(s)
Address/ Area
83 Argyle Street