Sold
Silver MansionFLOOR 13FLAT B
Registration Number:07433006
|Transaction Date:04/03/1998
PRN:A2174561
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DavyNg吳棟濠
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-556959)
PRICE
$2.5 M
Gross Area
607sq.ft.
Buy $4,119 /sq.ft.
Building Age
29 Years
Transaction Date: 04/03/1998
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1997-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
54
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
81 Shek Pai Wan Road