Sold
Silver MansionFLOOR 24FLAT B
Registration Number:10081601020048
|Transaction Date:05/08/2010
PRN:B6329552
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TobyWong王雪如
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-483030)
PRICE
$2.23 M
Saleable Area
388sq.ft.
Buy $5,750 /sq.ft.
Gross Area
607sq.ft.
Buy $3,671 /sq.ft.
Building Age
29 Years
Transaction Date: 05/08/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1997-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
54
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
81 Shek Pai Wan Road