Sold
Silver MansionFLOOR 15FLAT A
Registration Number:06813069
|Transaction Date:29/10/1996
PRN:A2174391
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyChoi蔡永東
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-106811)
PRICE
$2.11 M
Saleable Area
369sq.ft.
Buy $5,713 /sq.ft.
Gross Area
607sq.ft.
Buy $3,475 /sq.ft.
Building Age
29 Years
Transaction Date: 29/10/1996
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1997-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
54
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
81 Shek Pai Wan Road