Sold
Silver Bright BuildingFLOOR 5FLAT D
Registration Number:06934356
|Transaction Date:02/02/1997
PRN:B4179679
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeTsang曾祖其
ACCOUNT DIRECTOR(S-453863)
PRICE
$1.36 M
Saleable Area
383sq.ft.
Buy $3,549 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 02/02/1997
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1975-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
42
Walking toSham Shui PoStation
5 Min(s)
Address/ Area
244-248 Tai Po Road