Sold
Po Shing MansionFLOOR 1FLAT 8
Registration Number:26050401930301
|Transaction Date:15/04/2026
PRN:A8545780
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RickyChan陳文傑
ACCOUNT DIRECTOR(E-466334)
PRICE
$3.22 M
Saleable Area
506sq.ft.
Buy $6,365 /sq.ft.
Building Age
55 Years
Transaction Date: 15/04/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1970-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
65
Walking toTsuen WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
77-89 Tai Ho Road