Sold
Po Shing MansionFLOOR 5FLAT 7
Registration Number:18020802240034
|Transaction Date:18/01/2018
PRN:B5595703
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ElaineHsiao蕭映純
ACCOUNT DIRECTOR(S-084985)
PRICE
$4.02 M
Saleable Area
477sq.ft.
Buy $8,430 /sq.ft.
Building Age
55 Years
Transaction Date: 18/01/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1970-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
65
Walking toTsuen WanStation
6 Min(s)
Address/ Area
77-89 Tai Ho Road