Leased
One SohoMedium Floor ZoneFLAT B2
Transaction Date:01/12/2025
PRN:D5093774
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyWong黃家欣
ACCOUNT DIRECTOR(S-451084)
Leased

1/8
PRICE
$17,500
Saleable Area
285sq.ft.
Rent $61 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 01/12/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2023-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
322
Walking toMong KokStation
4 Min(s)
Address/ Area
32B Shantung Street