Sold
On Fung BuildingFLOOR 2FLAT D
Registration Number:01101324
|Transaction Date:29/11/1996
PRN:C0612224
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MelodyCheuk卓凱靜
ACCOUNT DIRECTOR(S-674281)
PRICE
$1.54 M
Saleable Area
474sq.ft.
Buy $3,247 /sq.ft.
Building Age
54 Years
Transaction Date: 29/11/1996
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1972-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
113
Walking toTsuen Wan WestStation
10 Min(s)
Address/ Area
80-98 Heung Wo Street