Sold
Odeon BuildingFLOOR 21FLAT B
Registration Number:07474467
|Transaction Date:22/04/1998
PRN:B6339136
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KevinLeung梁啟文
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-524931)
Sold

1/4
PRICE
$2.25 M
Saleable Area
371sq.ft.
Buy $6,059 /sq.ft.
Gross Area
435sq.ft.
Buy $5,172 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 22/04/1998
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1985-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
146
Walking toNorth PointStation
1 Min(s)
Address/ Area
28 Shu Kuk Street