Sold
Odeon BuildingFLOOR 22FLAT C
Registration Number:18071100330012
|Transaction Date:13/06/2018
PRN:A2254655
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AngelNg吳嘉曦
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-556595)
Sold

1/4
PRICE
$6.5 M
Saleable Area
529sq.ft.
Buy $12,299 /sq.ft.
Gross Area
630sq.ft.
Buy $10,317 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 13/06/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1985-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
146
Walking toNorth PointStation
1 Min(s)
Address/ Area
28 Shu Kuk Street