Sold
Odeon BuildingFLOOR 10FLAT B
Registration Number:10121000340194
|Transaction Date:17/11/2010
PRN:A2254478
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CelineWu吳琼
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-645059)
PRICE
$2.45 M
Saleable Area
371sq.ft.
Buy $6,597 /sq.ft.
Gross Area
435sq.ft.
Buy $5,632 /sq.ft.
Building Age
40 Years
Transaction Date: 17/11/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1985-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
146
Walking toNorth PointStation
1 Min(s)
Address/ Area
28 Shu Kuk Street