Sold
Novum PointFLOOR 8FLAT F
Registration Number:25070901680033
|Transaction Date:03/07/2025
PRN:D4029069
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RickyFu傅承良
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-173629)
PRICE
$3.36 M
Saleable Area
181sq.ft.
Buy $18,580 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 03/07/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
281
Walking toNorth PointStation
1 Min(s)
Address/ Area
3 Marble Road