Sold
Mongkok PlazaFLOOR 16FLAT A
Registration Number:11050901350193
|Transaction Date:27/04/2011
PRN:A6318955
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ChrisLam林思朗
ACCOUNT DIRECTOR(E-322299)
Sold

1/1
PRICE
$2.9 M
Saleable Area
334sq.ft.
Buy $8,691 /sq.ft.
Gross Area
515sq.ft.
Buy $5,631 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 27/04/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1994-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
60
Walking toMong KokStation
6 Min(s)
Address/ Area
28 Soy Street