Sold
Man Yuen BuildingFLOOR 12FLAT 13(NO.11)
Registration Number:24110501200019
|Transaction Date:22/10/2024
PRN:A5387117
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexisKong江永基
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-065911)
PRICE
$4.69 M
Saleable Area
565sq.ft.
Buy $8,299 /sq.ft.
Building Age
61 Years
Transaction Date: 22/10/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1964-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
412
Walking toAustinStation
5 Min(s)
Address/ Area
2-24 Man Yuen Street