Sold
L'wanchaiFLOOR 20FLAT B
Registration Number:18021402290107
|Transaction Date:24/01/2018
PRN:D3826036
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CherryLi李莉筠
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-648863)
PRICE
$8.81 M
Saleable Area
315sq.ft.
Buy $27,931 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 24/01/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
100
Walking toWan ChaiStation
3 Min(s)
Address/ Area
109 Wan Chai Road