Sold
Lily CourtFLOOR 21FLAT D
Registration Number:14071101690067
|Transaction Date:24/06/2014
PRN:B6235124
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AbbyLi李銥涵
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-552057)
PRICE
$5.7 M
Saleable Area
357sq.ft.
Buy $15,950 /sq.ft.
Gross Area
525sq.ft.
Buy $10,857 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 24/06/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
96
Walking toTin HauStation
6 Min(s)
Address/ Area
2-8 Lily Street