Sold
Lee Kwan BuildingFLOOR 13FLAT F
Registration Number:08121001570017
|Transaction Date:21/11/2008
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SofiaKo高藝菲
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-625770)
Sold

1/1
PRICE
$1.56 M
Saleable Area
527sq.ft.
Buy $2,958 /sq.ft.
Building Age
64 Years
Transaction Date: 21/11/2008
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1961-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
90
Walking toMong KokStation
1 Min(s)
Address/ Area
84-86 Tung Choi Street