Sold
King Moon HeightsFLOOR 4FLAT C
Registration Number:18011800220103
|Transaction Date:29/12/2017
PRN:A6588618
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ChrisLam林思朗
ACCOUNT DIRECTOR(E-322299)
PRICE
$3.38 M
Saleable Area
287sq.ft.
Buy $11,761 /sq.ft.
Gross Area
396sq.ft.
Buy $8,535 /sq.ft.
Building Age
45 Years
Transaction Date: 29/12/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
90
Walking toOlympicStation
5 Min(s)
Address/ Area
31 Tit Shu Street