Sold
King Moon HeightsFLOOR 7FLAT A
Registration Number:17022100340120
|Transaction Date:06/02/2017
PRN:A6588501
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SandySo蘇慰親
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-283318)
PRICE
$3.28 M
Saleable Area
309sq.ft.
Buy $10,617 /sq.ft.
Gross Area
417sq.ft.
Buy $7,866 /sq.ft.
Building Age
45 Years
Transaction Date: 06/02/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
90
Walking toOlympicStation
5 Min(s)
Address/ Area
31 Tit Shu Street