Sold
Kam Yuck BuildingFLOOR 9FLAT N
Registration Number:08787435
|Transaction Date:19/09/2002
PRN:C0922504
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ClementHon韓志明
ACCOUNT DIRECTOR(E-374004)
PRICE
$420 K
Gross Area
242sq.ft.
Buy $1,736 /sq.ft.
Building Age
45 Years
Transaction Date: 19/09/2002
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1981-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
178
Walking toShek Kip MeiStation
4 Min(s)
Address/ Area
2 Wai Chi Lane