Sold
Kam Lung HouseFLOOR 1FLAT B
Registration Number:10080902740078
|Transaction Date:30/07/2010
PRN:B4031315
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MonicaHeung香巧雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-363939)
PRICE
$1.18 M
Saleable Area
198sq.ft.
Buy $5,933 /sq.ft.
Gross Area
300sq.ft.
Buy $3,917 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 30/07/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
8
Walking toSung Wong ToiStation
1 Min(s)
Address/ Area
7 Lung Kong Road