Sold
I‧uniq GrandFLOOR 6FLAT A
Registration Number:24010400540069
|Transaction Date:15/12/2020
PRN:D1946522
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KamaWong黃本云
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-137532)
PRICE
$10.91 M
Saleable Area
490sq.ft.
Buy $22,276 /sq.ft.
Gross Area
638sq.ft.
Buy $17,100 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 15/12/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
79
Walking toSai Wan HoStation
2 Min(s)
Address/ Area
157 Shau Kei Wan Road