Sold
Hong Shui CourtFLOOR 3FLAT 4
Registration Number:09094367
|Transaction Date:22/12/2003
PRN:A5797675
Land Registry
HOME OWNERSHIP SCHEME

Lee李菁菁
ACCOUNT MANAGER(S-117187)
PRICE
$1.05 M
Saleable Area
645sq.ft.
Buy $1,629 /sq.ft.
Gross Area
800sq.ft.
Buy $1,313 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 22/12/2003
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1999-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
350
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
133 Pik Wan Road