Sold
Hong Shui CourtFLOOR 15FLAT 8
Registration Number:16100502190419
|Transaction Date:27/09/2016
PRN:B8214000
Land Registry
HOME OWNERSHIP SCHEME

Lee李菁菁
ACCOUNT MANAGER(S-117187)
PRICE
$2.98 M
Saleable Area
407sq.ft.
Buy $7,324 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 27/09/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1999-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
350
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
133 Pik Wan Road