Sold
GiovaneFLOOR 20FLAT C
Registration Number:19062001700113
|Transaction Date:04/06/2019
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JadaTong湯芷蘊
ACCOUNT DIRECTOR(E-238933)
Sold

1/3
PRICE
$4.93 M
Saleable Area
224sq.ft.
Buy $22,020 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 04/06/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
80
Walking toCheung Sha WanStation
3 Min(s)
Address/ Area
201 Castle Peak Road