Sold
GiovaneFLOOR 21FLAT D
Registration Number:15110200670097
|Transaction Date:15/10/2015
PRN:D3160065
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ClementHon韓志明
ACCOUNT DIRECTOR(E-374004)
Sold

1/3
PRICE
$5.07 M
Saleable Area
340sq.ft.
Buy $14,911 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 15/10/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
80
Walking toCheung Sha WanStation
3 Min(s)
Address/ Area
201 Castle Peak Road