Sold
Fortune MansionFLOOR 18FLAT F
Registration Number:09175732
|Transaction Date:12/03/2004
PRN:A1523673
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SelinaHuang黃雪梅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-504969)
PRICE
$1.15 M
Gross Area
505sq.ft.
Buy $2,277 /sq.ft.
Building Age
39 Years
Transaction Date: 12/03/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
138
Walking toLei TungStation
1 Min(s)
Address/ Area
20 Hung Shing Street