Sold
Edward CourtFLOOR 20FLAT A
Registration Number:07321162
|Transaction Date:09/10/1997
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlvinLam林智全
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-543361)
PRICE
$7.22 M
Saleable Area
892sq.ft.
Buy $8,091 /sq.ft.
Building Age
60 Years
Transaction Date: 09/10/1997
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1965-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
60
Walking toMong KokStation
15 Min(s)
Address/ Area
5 Man Wan Road