Sold
Edward CourtFLOOR 1FLAT A
Registration Number:06101000370127
|Transaction Date:19/09/2006
PRN:B6729445
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AngusNg伍志偉
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-069944)
PRICE
$4.18 M
Saleable Area
892sq.ft.
Buy $4,684 /sq.ft.
Building Age
60 Years
Transaction Date: 19/09/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1965-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
60
Walking toMong KokStation
15 Min(s)
Address/ Area
5 Man Wan Road