Sold
Dragons Range Court D Tower 1FLOOR 3FLAT F
Registration Number:14120900320231
|Transaction Date:21/11/2014
PRN:D2843631
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KelvinLi李毅翔
ACCOUNT DIRECTOR(E-407023)
PRICE
$7.68 M
Saleable Area
650sq.ft.
Buy $11,809 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 21/11/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
10 Block(s)
Total Units
973
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
33 Lai Ping Road