Sold
CloudviewFLOOR 19FLAT C6
Registration Number:26040800940072
|Transaction Date:20/03/2026
PRN:D6230552
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyMan文嘉欣
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-331314)
Sold

1/2
PRICE
$3.92 M
Saleable Area
292sq.ft.
Buy $13,408 /sq.ft.
Soon
Transaction Date: 20/03/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2026-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
765
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
663 Fan Kam Road