Sold
CloudviewFLOOR 23FLAT D6
Registration Number:26041700870052
|Transaction Date:27/03/2026
PRN:D6231611
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SasaLing凌白沙
ACCOUNT MANAGER(S-552024)
Sold

1/2
PRICE
$3.99 M
Saleable Area
288sq.ft.
Buy $13,858 /sq.ft.
Soon
Transaction Date: 27/03/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2026-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
765
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
663 Fan Kam Road