Sold
Caine HillFLOOR 19FLAT C
Registration Number:25032401380048
|Transaction Date:10/03/2025
PRN:D5386549
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SteveWong黃志明
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-563997)
PRICE
$5.53 M
Saleable Area
197sq.ft.
Buy $28,087 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 10/03/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
187
Walking toCentralStation
12 Min(s)
Address/ Area
73 Caine Road