Sold
Caine HillFLOOR 5FLAT H
Registration Number:22011301120016
|Transaction Date:07/01/2022
PRN:D5385639
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IanYeung楊子仲
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-587830)
PRICE
$7.56 M
Saleable Area
277sq.ft.
Buy $27,307 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 07/01/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
187
Walking toCentralStation
12 Min(s)
Address/ Area
73 Caine Road